Кошик
179 відгуків
+380969729559
+380969729559
Киевстар
+380996829192
МТС
Інтернет-магазин сумок і рюкзаків «ROVEL»

Сумки та рюкзаки для доставки

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3

Сумка для доставки - помічник №1 кожного кур'єра

Останнім часом доставка продуктів додому стала дуже популярною. Практично кожне кафе доставляє їжу і напої клієнтам додому. Є окремі служби, які привозять продукти з місць без доставки. Щоб їжа приїжджала теплою і в хорошому вигляді, потрібно купити сумку для доставки.

Зазвичай, це щільний рюкзак або сумка на кшталт спортивної з жорсткими стінками, що не пропускають тепло. Сумки та рюкзаки квадратні, або прямокутні, вмісткі і відносно не важкі, щоб кур'єр міг доїхати з рюкзаком на велосипеді або мопеді.

Навіщо купувати окрему сумку для доставки?

Якщо ви підприємець або кур'єр, який бажає зайнятися доставкою, купити рюкзак для доставки просто необхідно. Це важливо, навіть якщо ви плануєте доставляти продукти, які не повинні приїжджати до клієнта гарячими або холодними - десерти, суші, набори фруктів і інше.

Навіщо витрачатися на сумку для доставки?

  • Температура. Термосумка для доставки збереже кімнатну температуру їжі, не дасть просочитися до продукту сонячним променям, здатним його зіпсувати. Особливо це важливо влітку, адже за півгодини дороги в +30 риба в суші або крем в торті можуть почати псуватися.
  • Захист від вологи. Злива, сніг, вологість на вулиці можуть зіпсувати продукт за час доставки. А в рюкзаку для доставки продукт не промокне і не втратить привабливого зовнішнього вигляду.
  • Захист від деформації. Рюкзаки для доставки мають жорсткий каркас, в ньому продукт не помнеться і не зламається.

А купити рюкзак для доставки в Україні можна на сайті компанії «ROVEL» в розділі «Сумки і рюкзаки для доставки». На сайті найвигідніші ціни і професійна служба підтримки. Ми працюємо з відомими постачальниками, в якості продуктів яких впевнені.