Кошик
179 відгуків
+380969729559
+380969729559
Киевстар
+380996829192
МТС
Інтернет-магазин сумок і рюкзаків «ROVEL»

Камуфляжні рюкзаки, баули

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 8

Камуфляжні військові рюкзаки – кращий вибір в магазині «ROVEL»

В армії для перенесення особистих речей солдати довгий час використовували мішечки, а сухарні сумки призначалися для перенесення запасів їжі. Але екіпірування співробітників армії та внутрішніх військ постійно поліпшується. Тому сьогодні незручні мішечки замінили військові рюкзаки, а також баули для наметів і похідного спорядження.

Камуфляжні рюкзаки зазвичай купують в тон основної форми, моделей рюкзаків на ринку дуже багато. Але всі вони повинні бути місткими, захищати речі від вологи і деформації, а також добре сидіти на спині, щоб рівномірно розподіляти вантаж по плечах і полегшувати рух військовим.

Перші військові рюкзаки, схожі на сучасні, з'явившись в середині ХХ століття як спорядження військових НАТО. До цього подібні аксесуари були в різних арміях світу, але не в такому зручному форматі. Ідею НАТО підхопили майже всі країни.

Тепер купити камуфляжний рюкзак в Україні можна не тільки в військторзі, але й в звичайних інтернет-магазинах. Ці зручні і місткі рюкзаки можуть бути і частиною повсякденного міського одягу, адже вони бувають різних кольорів, і підходять до багатьох стилів.

Якими бувають військові рюкзаки?

Класифікація військових рюкзаків наступна:

  • Штурмові моделі - найменші. Обсяг 20-30 літрів.
  • Тактичні рюкзаки - обсяг 30-50 літрів. Призначені для невеликих військових переходів тривалістю до тижня.
  • Рейдові - найбільші військові рюкзаки. Вони виступають як військові аналоги туристичних, до 120 літрів.

Купити військовий рюкзак в Україні можна швидко і без проблем на сайті компанії «ROVEL». Вибрати необхідну модель рюкзака допоможуть фахівці компанії онлайн або по телефону. Переходьте в каталог і замовляйте рюкзак військовий недорого.